KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14245023
nr 1424 5023
Uno Vallman
(1913-2004), Sverige
Oljemålning, Tillskriven, ej signerad. Olja på duk, 47x55 cm, oramad
Kondition: ej ram
Uno Vallman, född 1913, död 2004, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 20:36:48
11/10 20:28:47